Aktuality


23.5.2021 Vážení příznivci hor, s potěšením Vám oznamujeme, že po koronavirové pauze opět otevíráme naší restauraci i ubytování! Zavedli jsme některá speciální opatření dle nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR (plexisklo na recepci a na baru, dezinfekce na pokojích a ve společných prostorách, speciální opatření při výdeji pokrmů, pravidelná sanitace baru a kuchyně, možnost bezkontaktního objednávání a platby v restaraci přímo od stolu přes Váš mobilní telefon), aby byli hosté maximálně v bezpečí a spokojeni. Budeme velice rádi, když nás navštívíte, už se nám po Vás stýskalo! :)

 V tuto chvíli se k nám dostanete i autem. Sníh z příjezdové cesty už roztál a parkoviště u hotelu je pro Vás připravené (parkovné je dle našeho ceníku 70,-Kč/noc). 

Pokud chcete využívat naše parkoviště u hotelu, vjezd z Pece pod Sněžkou nahoru do lesů je možný jen s povolením KRNAP. Dole u centrálního parkoviště uvidíte automat KRNAP, kde toto povolení zakoupíte. V současné době je poplatek pro ubytované hosty (kterými jste) 100,-Kč/ den (platnost do půlnoci aktuálního dne) nebo 200,-Kč/ 2-8 dní.

Příklad - Pokud jste u nás ubytovaní přes jednu noc, koupíte si povolení pro 2-8 dní za 200,-Kč.